دوره ویدئویی مکالمه انگلیسی سایت جدید با فمیلی اند فرندز با استاد در واتساپ مشاهده جزئیات

بنام خدا

بعد از اینکه کارمان با یک سند تمام شد، باید آن را ببندیم. بعد از بستن یک سند، از صفحه مانیتور ناپدید خواهد شد و اگر سند دیگری باز باشد، روی صفحه ظاهر می شود؛ یعنی آخرین سندی که استفاده کرده ایم.
اگر سندی باز نباشد، یک صفحه ی خالی ورد ظاهر خواهد شد.

مراحل بستن یک سند ورد

مرحله اول: روی زبانه فایل (File tab) و سپس روی بستن (Close) کلیک کنید. در ستون سوم همین صفحه تصویری از سند و اطلاعات آن را می بینید.

آموزش ورد 2010

مرحله دوم: وقتی روی بستن کلیک کردید، اگر سند را ذخیره نکرده باشید یک کادر هشدار (Warning box) باز می شود و از شما می پرسد آیا سند را می خواهید ذخیره کنید یا نه.

آموزش ورد 2010

مرحله سوم: اگر می خواهید سند ذخیره شود روی ذخیره کردن (Save) کلیک کنید و مراحل ذخیره سازی را که در درس پنجم فرا گرفتید انجام دهید. در غیر اینصورت روی عدم ذخیره سازی (Don’t Save) کلیک کنید. اگر قصد دارید به سند برگردید و تغییرات احتمالی ایجاد کنید، روی لغو کردن (Cancel) کلیک کنید.
بعد از بستن سند، اگر سند باز دیگری داشته باشید ظاهر می شود. و اگر تعداد سندهای باز بیشتر از دو باشد، آخرین سندی که ویرایش کردید ظاهر خواهد شد.
اگر سند دیگری باز نباشد، با صفحه ی خالی ورد مانند تصویر زیر روبرو می شوید که میتوانید با کلیک روی علامت ضربدر گوشه ی راست، برنامه ورد را ببندید یا طبق درس های گذشته با کلیک روی زبانه فایل و سپس باز کردن (Open) سند دیگری باز کنید.

آموزش ورد 2010

آخرین محصولات

دوره مکالمه انگلیسی

دوره واژگان کاربردی

اینفوگرافی

دستور انگلیسی

آیا می دانید؟

لغات 504

مکالمات انگلیسی

اصطلاحات انگلیسی

آموزش ورد ۲۰۱۰؛ درس هفتم: بستن یک سند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *